سوالات متداول

اگر یک قطعه خارجی کمیاب را براتون بیارم میتونید مهندسی معکوس انجام دهید؟

گروه صنعتی کاوه دارای تیم طراحی حرفه ای می باشد که در طول چندین سال قطعات مختلف صنعتی را بسیار دقیق مهندسی معکوس کرده و برای تولید قالب به واحد قالبسازی ارائه داده اند. در بسیاری از موارد از نمونه خارجی نیز دقیق تر و باکیفیت تر بوده است.

آیا نمونه کار قالب دارید؟

بله، در صورت درخواست نمونه قالب میتوانیم از تولیدات قالبهای قبلی برای شما تصویر یا فیلم ارسال نمائیم و یا با توجه به آدرس شما میتوانیم از کارگاه یا کارخانه هایی که در شهر شما از ما قالب داشته اند کسب اجازه بازدید داشته باشیم.

میتونیم مراجعه حضوری جهت بازدید از مجموعه یا ماشین آلات قالبسازی داشته باشیم؟

بله حتما، در صورت نیاز میتوانید با هماهنگی قبلی از خود مجموعه و یا ماشین آلات قالبسازی بازدید حضوری انجام دهید. بسیاری از سوالات یا پرسشهای شما از طریق متن، تصویر و یا فیلم در سایت ، موجود می باشد.

شهرستان هستم و امکان حضور در محل شما برایم امکان پذیر نیست میتونم غیرحضوری سفارش داشته باشم؟

تمام تلاش مجموعه گروه صنعتی کاوه برای راحتی شما می باشد بسیاری از مشتریان ما غیرحضوری سفارش قالبسازی دارند. شما میتوانید با هماهنگی های لازم ، فایل قالب خود را برای ما ارسال نمائید(در صورت وجود فایل طراحی قالب). در صورتیکه قالب درخواستی شما برای اولین بار نیاز به طراحی داشته باشد، واحد طراحی در هر لحظه از طراحی با شما هماهنگ خواهد بود.

چرا بسیاری از قالب های موجود در بازار بعد از مدتی دارای خطای محسوسی می شوند؟!

این مورد دارای چندین عامل میتواند باشد: جنس و آلیاژ قالب / استفاده و یا کاربری نامناسب / سرویس و نگهداری قالب / عمر مفید نوع قالب / عوامل محیطی مانند رطوبت، حرارت و …