درباره ما

گروه صنعتی کاوه تولید کننده انواع قالب ها و قطعات صنعتی بوده که از سال 1330 فعالیت خود را در تبریز آغاز کرده است. گروه صنعتی کاوه در زمینه مشاوره و طراحی و ساخت قالب ها و قطعات صنعتی مشغول فعالیت می باشد.این مجموعه با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات دقیق قالب سازی و دستگاه های CNC و با تکیه بر دانش فنی کارکنان متعهد و با تجربه خود، بهترین خدمات را در کمترین زمان و متناسب با بالاترین استانداردهای بین المللی ساخت قالب به مشتریان خود ارائه می نماید.

محصولات گروه صنعتی کاوه:

شایان ذکر است که محصولات تولید شده در گروه صنعتی کاوه با کیفیت و مقاومت بالا و بر اساس ضوابط و استانداردهای ملی تولید می گردند.از همین رو با اطمینان خاطر می توان در انواع صنایع و تجهیزات صنعتی و … از آنها بهره گرفت.
سرعت در تحویل محصولات، پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش معتبر و مکتوب موجب مرغوبیت محصولات تولیدی گروه صنعتی کاوه گشته و توانسته است رضایتمندی مشتریان خود را کسب نماید.
گروه صنعتی کاوه افتخار همکاری با شرکت های بزرگی چون تراکتورسازی تبریز را در رزومه خود دارد و با بسیاری از شرکت های بزرگ در حوزه کاری خودروسازی، پلاستیک سازی(تزریق پلاستیک)، لوازم صنعتی و خانگی و لوازم پزشکی همکاری نزدیکی دارد و در این راه با ایجاد کانال های ارتباطی در سایت و تماس تلفنی، ارائه خدمات آنلاین در جهت رضایت خاطر و آسودگی مشتریان، کار سفارش محصول را به ساده ترین شکل ممکن تسهیل نموده است.
اگر دارای سوالات و پیشنهادات تخصصی می باشید از طریق کانال های ارتباطی با ما در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن، همکاران با شما تماس داشته باشند.